rom » 08 май 2015, 10:14
Питалися за ремонт трубки .
Знаходиш прокол . Розрізаєш лезом в місці прокола "пузо" трубки (внутрішню частину , яка клеїться , рівно посередині ) . Різати треба акуратно , щоб не пошкодити камеру . Різати варто не менше 5 см , щоб можна було пальцями витягти камеру . Камеру варто витягувати обережно , щоб її не порвати (може розійтися місце порізу) , камера може бути підклеєна до покришки і може бути прикрита тканинною стрічкою . Далі клеється камера , провіряється чи нема більша витоків повітря , далі заправляєш камеру в трубку (покришку) і зашиваєш . Я беру нитку звичайну грубшу десятку , складаю в шестеро і заправляю в звичайну голку . Можна пробувати шевське причандалля . Помагаю проколювати трубку плоскогубцями . Зашивати треба обережно , щоб не проколоти камеру . Її необхідно запхати пальцем всередину і , зтиснувши бока трубки , утримувати її . Зашивати можна двома способами . Через край , ялиночкою , запихаєш голку під нижній край і витягуєш зверху . Стібки мають бути приблизно через 5мм і в 5мм від місця розрізу . Другий спосіб простіший , але вимагає розрахунку . Просто зжимаєш краї порізу і шиєш через край , але не сильно затягуєш нитку . Потім шов розрівнюється , можна помогти молотком . Зашивати треба уважно . Щоб місце порізу зійшлося встик . Не було прогалини , і не було випучування края покришки . Інакше може виникнути нерівність напомпованої трубки . Далі катаєш до слідуючого дефекту .
Бокові порізи усував з допомогою латок з боковин від старих трубок або спеціальних латок , або підходящий міцний нерозтягуючий матеріал . І циакрінового жовто-червоного моменту ( є варіант для резини) . Технологія як при клейці карбону . Спочатку залити , а потім максимально стиснути дві латки з обох сторін . Деколи варто попередньо зшити . Латки з трубок з товстих ниток погано підходять .
Таким способом мені вдавалося замітно продовжити термін служби трубок і покришок . Звичайно , такими речами треба займатися , як нема іншого виходу .